Середа
11.12.2019
17:44
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Сайт вчителя технологій Кречуна Миколи Терентійовича
Головна Реєстрація Вхід
Каталог файлів »
Меню сайту

Категорії розділу
Накази [14]
Листи [11]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 181

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання
[ Викачати з сервера (227.5 Kb) ]11.02.2016, 10:11
            Відповідно до Положення про Всеукраїнські  учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, на виконання наказу  Міністерства освіти і науки України від 07.09.2015.№ 915 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році», на виконання наказу  Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 06.10.2015 № 429  “Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад серед учнів ЗНЗ і ПТНЗ з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році.”,  наказу відділу освіти, молоді та спорту Путильської  райдержадміністрації від 12.10.2015 № 188 “Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін у 2015/2016 навчальному році.”  27 та 28  листопада  2015 року була проведена була проведена районна олімпіада з трудового навчання.
            Олімпіада  проводилась в два тури: творчий (теоретичний) та практичний (комплексна робота). В олімпіаді взяли участь 41 учень: 12 дівчат та 29 юнаків з 12 закладів освіти району.
В теоретичному турі учасникам олімпіади було запропоновано  протягом години дати відповіді на тестові питання.
Найкращу теоретичну підготовку показали учні Дихтинецької ЗОШ (вч. Кречун М.Т.,  Михайлюк Н. В.), Довгопільської ЗОШ (вч. Плегуца Т.М., Різак В.І.), та КЗ «Селятинської ЗОШ-інтернат» (вч. Берла О.В.).
Завдання практичного туру відповідали програмним вимогам до рівня знань, умінь та навичок учнів. Роботи більшості учасників олімпіади відзначались довершеністю, точністю та естетичністю виконання.
Найкраще справились з практичним завданням учні КЗ «Селятинської ЗОШ-інтернат» (вч. Берла О.В.), Дихтинецької ЗОШ (вч. Кричун М.Т.), Довгопільської ЗОШ (вч. Різак В.І.), учениці Довгопільської ЗОШ ( вч.Плегуца Т.М.), Дихтинецької ЗОШ (вч. Михайлюк Н.М.).
Протягом  3-х  останніх років стабільним є виступ учнівських команд
Дихтинецької, Довгопільської ЗОШ та КЗ «Селятинської ЗОШ-інтернат». У порівнянні з минулими  роками покращили свої результати команди Плосківської, Конятинської ЗОШ та Розтоківської ЗОШ.        
 Журі відзначає позитивну динаміку росту якості виконання завдань
практичного туру (комплексна робота). На високому та достатньому рівнях практичні роботи виконали 75% учнів. Разом з тим  посереднім  залишається якісний показник виконання учнями теоретичних (творчих) завдань. Лише 12,2% учнів справились з теоретичними завданнями на високому та достатньому рівнях.
На  підставі  рішення  оргкомітету та журі
 
 Н А К А З У Ю :
 
1. Визнати переможцями та нагородити дипломами І,ІІ,ІІІ ступеня учнів загальноосвітніх навчальних закладів району (додаток 1).
 
2. Затвердити результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (додаток 2).
 
4. Керуючись рішеннями  журі та результатами ІІ етапу визначити такий склад команди району для участі в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання:
Галиця Святослав, учень 9 класу КЗ «Селятинської ЗОШ-інтернат»;
Мацьопа Назар, учень 10 класу  Полосківської ЗОШ;
Пентюк Олександр,  учень11 класу Путильської ЗОШ;
Одажиу Анжела, учениця 9 класу Дихтинецької ЗОШ;
Троєцька Ангеліна, учениця 10 класу Довгопільської ЗОШ; 
Маковійчук Оксана, учениця 11 класу  Дихтинецької ЗОШ.
 
   5. Керівникам   закладів освіти району відзначити вчителів, учні яких стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з трудового навчання.
 
6. Директорам КЗ «Селятинська ЗОШ-інтернат» (Михайлюк О.Я.), Плосківської ЗОШ (Фіцич Р.М.), Путильської ЗОШ (Шемберко В.В.) Дихтинецької ЗОШ (Черкач П.І.) та Довгопільської ЗОШ (Маротчак Ю.Ю.), організувати належну підготовку членів районної команди до ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.
 
                7. Керівнику районної методичної комісії вчителів трудового навчання Кречуну М.Т. обговорити  результати районної олімпіади на черговому засіданні методичної комісії.
 
 8. Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Горбан С.В
 
 
Начальник відділу освіти                                   Д. Фрей
Категорія: Накази | Додав: Mykola
Переглядів: 378 | Завантажень: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту