Середа
11.12.2019
17:30
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Сайт вчителя технологій Кречуна Миколи Терентійовича
Головна Реєстрація Вхід
Обслуговуючі види праці »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 181

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ (обслуговуючі види праці) 

Автори: Терещук А. І., Медвідь О. Ю., Приходько Ю. М.

 

підручник для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів

Видавництво "Літера"

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

Підручник відповідає чинній навчальній програмі з трудового навчання і містить два блоки: «Технологія виготовлення швейних виробів», «Технологія виготовлення виробів інтер’єрного призначення».

 

Підручник складається з п’яти розділів, які знайомлять учнів з властивостями матеріалів хімічного походження, конструкційними матеріалами та їхніми властивостями, технологією виготовлення швейних виробів, дизайном предметного середовища, технологією виготовлення виробів інтер’єрного призначення; містять відомості про основи техніки, технології та проектування побутової діяльності.

Структура підручника має раціональну послідовність у розміщенні як основного, так і другорядних текстів. В основну частину підручника включено теоретичний матеріал, який стосується основних властивостей матеріалів, техніки і технології їх обробки, а також практичного втілення у вигляді опису технології виготовлення конкретних об’єктів праці. Другорядний текст диференційовано за такими рубриками: «Цікаво знати», «Запам’ятай – важливо», «Довідка», «Порада», «Виконай з дорослими», які винесено на береги підручника. Додатковий матеріал вдало доповнює основні поняття, що розкриваються в підручнику, що є доречним і дидактично виправданим. 

Для ефективного користування підручником розроблено систему позначок «Путівник учня», який дозволяє швидко знаходити та обирати матеріал для самостійного опрацювання, практичної роботи з дорослими, засвоєння основних понять, передбачених навчальною програмою.

У розділі «Дизайн предметного середовища» запропоновано технологічну послідовність виготовлення достатньої кількості цікавих і корисних об’єктів праці. Наведені практичні роботи і пропоновані для виготовлення вироби дають змогу обрати той виріб чи технологію, які найбільш повно відповідають інтересам учениці.

У рубриці «Застосуй на практиці» теоретичні знання, що розкриваються в основному тексті параграфа, пропонується втілити в цікавих та водночас простих і доступних виробах.«ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ (обслуговуючі види праці)»

Підручник відповідає чинній навчальній програмі з трудового навчання і містить два блоки: «Технологія виготовлення швейних виробів», «Технологія виготовлення виробів інтер’єрного призначення».
 


ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ (ОБСЛУГОВУЮЧІ ВИДИ ПРАЦІ).

АВТОРИ: І. Ю. ХОДЗИЦЬКА, В. П. ТИМЕНКО, О. В. ГОРОБЕЦЬ, О. І. БЕЗНОСЮК, Т. С. ПАСІЧНА

8 КЛАС. ПІДРУЧНИК 

Видавництво "Ранок"

 

 
Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Архів записів

Друзі сайту